Poškodené lavičky na Námestí rodiny

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

V riešení
meno
Anton Peciar 06. septembra 2016

Na Hodových slávnostiach sme si s rodinou všimli poškodené lavičky na Námestí rodiny. Na niektorých častiach je drevo odhnité alebo odštiepené.

29. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodené lavičky plánujeme opraviť po dodaní materiálu /hranolov/ ,ktoré máme objednané. Oprava bude prevedená do 3.10.2016



Ján Hasoň
hospodárska správa MÚ
10. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania