Nesvieti lampa verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení

Lampa pri hlavnej ceste oproti ministerstvu skolstva dlhodobo nesvieti. Bohuzial je to jedine osvetlenie blizkeho schodiska k bytovkam Stromova 6-8

22. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Uvedený podnet sme zaregistrovali do systému. O priebehu budeme informovať.

Siemens s.r.o.
23. september 2016

Miro Gajdos

Dobry den par dni lampa svietila a uz opat nesvieti. 22.9. Dnes nesvieti napr.
02. október 2016

Anonymný užívateľ

... a stĺp hrdzavý ..., potrebné natrieť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania