Prepadnutý kanál

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Dochádza k ničeniu vozidiel DPB kvôli prepadnutému kanálu. Podľa zákona o majetku obcí je obec povinná chrániť majetok, predchádzať jeho zničeniu. Prosím o opravu.

19. august 2019

Martin U

Opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania