Nesvietia lampy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Nesvieti ani jedna lampa na lávke z Černyševského ul. do sadu J. Kráľa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania