Vyvrátený a malý smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 11. decembra 2016

Na električkovej zastávke Vysoká je skrivený, špinavý a objemovo nepostačujúci smetný kôš. Potrebné ho vymeniť sa objemnejší vzhľadom na vyťaženosť zastávky.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

14. december 2016 Odpoveď

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, električková zastávka Vysoká je v správe Magistrátu hl. mesta, ktorá by mala dať stanovisko k uvedenému podnetu.
Dopravný podnik Bratislava má však informáciu, že v priebehu budúceho roka by sa mali meniť v tomto úseku smetné nádoby za nové a objemnejšie.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

13. január 2017 Odpoveď

Ďakujeme za Váš podnet. Mesto zabezpečuje pravidelné vysýpanie tohto koša. Neďaleko sú navyše veľké plastové koše, ktoré bývajú poloprázdne.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Martin U: Kôš je tam už väčší a normálne upevnený. Už ho síce stihli popísať, ale budiš, je to lepšie ako to bolo. Podnet môžeme uzavrieť.
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.