Značka pohodená v tráve - Trnavská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Nacbo Ynmynona 03. januára 2017

Na Trnavskej je v tráve pohodená asi pôvodná dopravná značka. Prosím o jej odstránenie. Ďakujem.

01. február 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Uvedenú dopravnú značku sme už odstránili.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania