Neupratané orezané konáre stromov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Maria M., 15. januára 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nedaleko PNS na zastavke Dtobneho, za Billou su orezane konare stromov uz asi od Oktobra. Ocakavala som ich upratanie aspon pracovnikmi, ktori hrabali listie, ked tak neucitili ti, ktori ich orezali. Nestalo sa tak. Poprosim o upratanie. Dakujem.

17. január 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vyzvali sme vlastníka pozemku - spoločnosť BILLA, aby drevný odpad po rezoch stromov z pozemku odstránil, pozemok vyčistil.

Ing. Zuzana Knetigová, PhD.
Referát životného prostredia
Miestny úrad MČ Bratislava-Dúbravka
11. október 2018

Maria M.

Priestor upratany, podnet vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania