Odpad pri jazere

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zaslal: Andelo, 07. marca 2017

nepegálny odpad pri Malom Bágri

10. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Skládka bola odstránená.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.