Vylomená lavička pri ramene

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 12. mája 2017

Pri Chorvátskom ramene na úrovni Mlynarovičovej ulice je odtrhutá lavička, ktorú niekto hodil dole k ramenu. Potrebné ju opraviť a osadiť späť na miesto.

15. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet sme odstúpili na vybavenie na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
13. október 2017

Martin U

Lavička sa už na svoje miesto nevrátila ale aspoň sa tam už neváľa. Podnet sa môže uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania