Zosekané stromy pri hrádzi

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

Vyriešený
meno
Michal Haman 15. mája 2017

Pri Bratislavskej hrádzi sa nachádza pás rozrúbaných stromov, Viete ozrejmiť, prečo boli stromy porúbané? Súvisí to s výstavbou obchvatu, alebo nejakou inou výstavou?

15. máj 2017

Michal Oravec

Podobna devastacia prirody sa deje aj na druhej strane Dunaja v oblasti Biskupickeho ramena.
15. máj 2017

Martin Uváček

žeby príprava na diaľnicu D4? konkrétne most cez Dunaj
15. máj 2017

Michal Haman

Ja mám podozrenie, že to bude príprava na obchvat, ale neviem, počkajme si na odpoveď.
15. máj 2017

Stefan

Na 100% je to obchvat Ba. Povolenie bolo vydané. Všetko je ok. Stavba ma už ročné meškanie.
28. máj 2019

Peter Oravec

Čo je na tomto podnete neriešené? Však je to jasne kvôli nultému okruhu. Už tam hádam aj stojí cesta. Vyriešené.
03. november 2019

Odpoveď samosprávy

Áno, stromy súviseli s výstavbou obchvatu.

Jozef Uhler, starosta
03. november 2019

Peter Oravec

Guten Morgen. Po dva a pol roku...
03. november 2019

Stefan

podnet vyriesený :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania