Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Parkovanie na trávniku

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Neriešený

Zaslal: Antoan, 03. júna 2017

Parkovanie na trávniku v Devíne pri cyklistickom chodníku a vedľa prevádzky občerstvenia NajVacPalac. Parkujú tam aj zamestnanci predmetných prevádzok občerstvenia hlavne cez sobotu a nedeľu, ale aj cez týždeň.
Preto by tam bolo vhodné nainštalovať stĺpik ,ktorý by zamedzil vjazdu aut a tak zamedzil porušovaniu dopravných predpisov a zákona o ochrane zelene. Taktiež sú ohrozovaný cyklisti a chodci ktorý tadiaľ prechádzajú.

21. jún 2017

Ján

Išli sme s deťmi na bicykloch a skoro nás zrazilo auto na cyklotrase. Čo tu majú čo parkovať na tráve porušujú tým dopravné predpisy a ohrozujú a ostatných .
Vidieť že z Devínskeho miestneho úradu tam nikto nechodí na kontrolu. Takisto ani mestská a ani štátna polícia nerieši to čo by mala . Prevezú sa okolo v aute a to je tak asi všetko.
Verím ,že pani starostka Devina sa postará čo v najkratšom čase o nápravu .
18. júl 2017

Antoan

Situácia s parkovaním sa stále opakuje. Drzí vodiči stále porušujú predpisy a ničia zeleň. Mestská časť Devín sa k tomu ani len nevyjadrila. Tu vidieť , ako sa starostka zaujíma a stará o svoju mestsku časť.
Mestská časť Devín má najmenej vyriešených podnetov zo všetkých mestských častí.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.