Orez konárov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter 15. mája 2013

Prosim o decentný orez konárov na chodníku aby sa ta tadial dalo bez problemov prejst. Konare su priliz nizko k chodniku. Skontroluje prosim aj ostatne stromy na tomto chodniku ci nepresahuju az priliz do chodnika. dakujem

27. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pracovníci nášho miestneho podniku VPS vykonajú orezy v tomto týždni.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
27. máj 2013

Peter Peter

Podnet vyrieseny.

Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania