Zarastené chodníky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Peter, 02. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

na niektorých miestach už burina dosahuje aj viac ako 1 m výšku, naozaj nikoho nenapadne vykosit vyžínačmi keď kosia okolité trávnaté plochy? Fakt to vyzerá ako keby to robil Pat a Mat.

12. júl 2017

Peter

vyčistené
13. júl 2017

Peter

aj zo smolenickej to vycistili? ci len z tejto strany?
13. júl 2017

Peter

Áno aj zo Smolenickej, zostal som prekvapený, že ich to napadlo okolo celého areálu samých.
17. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka zabezpečí prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka odstránenie buriny spod múrika oplotenia areálu materskej školy na Holíčskej ulici.

mestská časť BA-Petržalka
17. júl 2017

Anonymný užívateľ

Prečo sa to rieši až na základe podnetu ? Taká otrasne zaburinená je celá Bratislava.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.