Osvetlenie cesty

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 11. marca 2010

"Premostenie" cesty na DK Ovsište nie je vôbec osvetlene, čím sa zvyšuje riziko kolízie medzi autami a chodcami, nakoľko priamo pod "premostenim" su 2 zastavky MHD a tym padom zvyseny pohyb chodcov.
Dakujem

08. október 2010

Odpoveď samosprávy

Osvetlenie Ovsišta - premostenie pri DK bolo zrealizované v priebehu augusta 2010.

S pozdravom

Blaho

Referát verejného osvetlenia a dopravného značenia
Oddelenie cestného hospodárstva, Magistrát hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania