Neporiadok na Rybnom námestí

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: zita, 14. augusta 2017

Uz niekolko dni sa po veternej smrsti povaluju kusy plastu a ineho neporiadku zo stavby hotela v okoli semaforu a na ceste. Prosim o odstranenie a upratanie okolia. Dakujem za vyriesenie mojho podnetu.

17. august 2017

Odpoveď samosprávy

námestie je v tomto čase po búrke upratané

Vladimír Skokňa

oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
18. august 2017

zita

Pan Skokna,

Dnes vecer 18. augusta som prechadzala okolo predmetnej lokality a vobec ma nepotesilo, ze ten neporiadok tam stale je! Akurat je zameteny pod schodami! To snad nemyslite vazne, ze pracovnici tak nedbalo vykonavaju pracu! Naco ich vobec zamestnavate a platite? Preco si najprv neskontrolujete, ci odvedena praca koresponduje s tym, co ste mi napisali?
Teraz v turistickej sezone, ked sa to navstevnikmi len tak hemzi, ma byt upratovacia cata nastupena od rana do vecera a ma cistit ulice. Bohuzial nevidno nikoho, neviem, kedy chodia upratovat...
Ziadam, aby ste vyslali pracovnikov este raz a aby dosledne upratali bordel, ktory akoze len naoko presunuli, aby nebol viditelny.
Podnet budem nadalej sledovat.
21. august 2017

zita

Pripajam fotodokumentaciu z dnesneho dna 21. Augusta o 15:00 hod. Takto vyzera upratovanie v Starom meste.
31. august 2017

Peter Vavro

Pán Skokňa - nie je to po prvýkrát, čo mylne informujete. Som presvedčený, že ak by ste si objednali upratanie Vášho domu, odvedenú prácu skontrolujete a až potom zaplatíte, alebo nezaplatíte. V prípade Rybného námestia postupujete opačne. Veď Bratislavčania to aj tak zaplatia. Je to neakceptovateľné a pán starosta Radoslav Števčík by už mal konať a začať riadiť MČ Staré Mesto k prospechu jej obyvateľov
13. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestor na rohu Rybného námestia je uprataný a odburinený. ďakujem za podnety.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.