Spadnutý strom na aute na Martinčekovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Obyvateľ Ružinova 15. augusta 2017

Vo štvrtok 10.8. 2017 spadol počas víchrice strom na auto zn. Volvo na parkovisku za Tescom Expres na Martinčekovej ulici č.2.Tento vyvrátený strom je vidieť z Prievozskej ulice.Prosím kompetentných o jeho odstránenie.

18. august 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Pracovníci dodávateľa prechádzajú postupne celý Ružinov a odstraňujú následky kalamity. Vzhľadom na objem kalamitného dreva, haluziny a pod. dovoľujeme si požiadať o strpenie. Vopred ďakujeme.

MU Bratislava Ružinov
18. august 2017

Nivy

nie je to Volvo, ale Rover 75.
23. august 2017

Obyvateľ Ružinova

Posielam aktuálny stav, strom spadol počas víchrice v noci to štvrtka 10.8.2017, do dnešného dňa nebol čas ho odstrániť....
19. september 2017

Obyvateľ Ružinova

Strom odstránený, ďakujem :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania