Porušená elektrická skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

Vyriešený
meno
Jakub 02. júna 2013

Na Odeskej ulici na mieste križovatky s Žiackou ulicou je poškodená alebo zničená elektrická skriňa bez krytu, ktorá pôsobí, že by mohla byť nebezpečná. Prosím o opravu.

02. jún 2013

roman

to nie je elektricka skrina, to je skrina telelekomu.. nabehni tam noznicami a ulica je bez internetu.. :-)
05. jún 2013

Zuzana Deáková

Ďakujeme za Váš podnet. Oznamujeme Vám, že sme ho postúpili na Slovak Telekom, a.s.
05. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Oznamujeme Vám, že sme ho postúpili na Slovak Telekom, a.s.
06. jún 2013

Jakub

Zodpovednosť: Slovak Telekom, a. s.
12. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Vážený zákazník,

dovoľte nám, aby sme reagovali na Váš podnet.

Žiadosť o demontáž a preloženie vedenia z domov, striech alebo o preloženie telekomunikačných zariadení je potrebne poslať vyhradne písomnou formou na adresu regionálnej podatelne: http://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a-podpora/servis-pre-vas/stavebnici-a-developeri/cennik-strankove-dni-regionalne-podatelne/
Bližšie informácie o cenách nájdete na http://www.telekom.sk/swift_data/source/Documents/csi/Sluzby-a-ceny-pre-vytycenie-trasy-kabla-a-dozorovanie-kablov.pdf

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.
S pozdravom

Slovak Telekom, a.s.
Michal Virec
Senior technicky reprezentant SZ
Karadzicova 10, 825 13 Bratislava
E-mail : techgroup@telekom.sk
http://www.telekom.sk
12. jún 2013

Jakub

Ja nežiadam žiadnu demontáž, ani žiadne preloženie čohokoľvek. Žiadam len opravenie skrinky. Ale ak to nie je ST schopný ani po upozornení, tak je to veľmi podivuhodné.

A ešte mi poslali cenník. :D To je snáď vtip.
12. jún 2013

Anonym

:D to su debili nevedia citat (myslim Telekom)
13. august 2013

miro

tupý nemecký štátny monopol vie len cicať peniaze .... ale spraviť to, čo je jeho psou povinnosťou .... ani náhodou
14. august 2013

Zuzana Deáková

Miestny úrad obdržal stanovisko od spoločnosti Slovak Telekom a.s., v ktorom nám oznamujú, že rozvodné skrine boli demontované a priestor uvedený do pôvodného stavu dňa 15.7.2013
14. august 2013

Odpoveď samosprávy

Miestny úrad obdržal stanovisko od spoločnosti Slovak Telekom a.s., v ktorom nám oznamujú, že rozvodné skrine boli demontované a priestor uvedený do pôvodného stavu dňa 15.7.2013

Zuzana Deáková
Referát životného prostredia, odpadového a cestného hospodárstva
27. august 2013

miro

viem, poslal som im urgenciu cez ich webstránku ... treba do nich kopať, oni to raz pochopia :-)))

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania