Parkovanie v lese

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený
meno
Robert Puk 05. septembra 2017

Napriek tomu, že správa MLB osadila pred 2 rokmi tri rampy v lokalite Ahoj Neronetova, Sliačska, Pinotova, posledná rampa je pravidelne otvorená, tá ktorá smeruje v lúčke pri vstupe do lesa. V lese tak vzniklo parkovisko.

06. september 2017

MLB

Zamestnanci MLB rampu pravidelne zamykajú. Počas víkendov sú rampy otvorené pre záchranné a hasičské zložky. Problém s nepovoleným parkovaním treba riešiť s Mestskou políciou, MLB nemá oprávnenie udeľovať pokuty, ani ináč sankcionovať vodičov, ktorí parkujú na lesných pozemkoch.
06. september 2017

Robert Puk

Zamestnanci MLB rampu nezamykajú, je stále otvorená a to sedem dní v týždni, som tam každé ráno. A mestská polícia nemá oprávnenie zasahovať na území lesoparku. To je v kompetencii štátnej polície. A návštevníci lesoparku tu nie sú na to, aby naháňali policajtov. Ak si nevie pán Antoško urobiť poriadok na troch miestach v lese treba uvažovať o inom horárovi.
07. september 2017

Karol Bujaček

Podobnú situáciu som tam zažil aj ja. Telefonát na Mestskú políciu: „Nemáme čas, je ráno a hliadky sú pred školami.“ Telefonát na Mestské lesy, kde som im chcel oznámiť, že tam majú poškodenú rampu a jazdia im do lesa autá: R. Ivičič mi arogantne povedal, že oni tú rampu môžu aj odstrániť, že to má riešiť mestská polícia, a celý čas telefonátu hral geroja. Telefonát na štátnu políciu: kým som mu vysvetlil o čo ide, tak panička so psom sa vrátila k autu, zahrabala kolesami a išla preč.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.