Auto parkujúce takmer na prechode

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

Vyriešený
meno
Anie An 13. septembra 2017

Toto auto každé ráno parkuje na soť nevhodnom mieste, keďže blokuje výhľad na cestnú komunikáciu a prichádzajúce autá pri prechode cez cestu. Týmto priechodom prechádzajú aj deti a školáci, ktorí idú do školy. Auto patrí cezpoľnému, LV....

14. september 2017

zita

Treba urobit pokus: nechajte mu odkaz za stieracom, ze nabuduce bude mat papucu, resp. bude odtiahnuty, kedze porusuje viacere dopravne predpisy. Mozno zaucinkuje. :)
15. september 2017

El Padre

stoji na chodniku...tym paradoxne neporusuje nic, ak nechal 1.5 metra priestoru pre chodcov.. chore ale je to tak
18. september 2017

Anie An

Po celom okolí takto parkujú vodiči. Aj pri iných priechodoch. Nikto to nekontroluje, mesto to prehliada, lebo parkovaciu politiku doriešenú nemá, pokuty pre priestupkoch neudeľuje. Veď načo? Je smutné, že v tomto meste je málo vysokopostavených, ktorí sú ochotní pustiť sa do závažných problémov ako je aj parkovanie. Na chodníku stoja autá, jazdia po nich cyklisti.. Chodci budú musieť pomaly začať chodiť po stromoch. Myslím, že by sa konečne mala dotiahnuť parkovacia politika a zabezpečiť miesta na parkovanie pre rezidentov, ktorí tomuto mestu platia dane.
09. február 2020

Novomestan

To je záležitosť zavolania mestských policajtov a nie niečo pre starostu resp. mestskej časti.
02. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
02. jún 2021

Anie An

Podla mna aj toto tu susi admin zbytocne, kedze podla mesta mam zakazdym volat mestsku policiu. Jasne, ved ine na praci nemam.
A kedze sa zaviedla parkovacia politika v NM, uz sa malokto odvazi na tomto mieste zaparkovat, kedze teraz to uz nieco stoji.
Zatvorit.
Dakujem.
02. jún 2021

Peter Oravec

Súhlas.
29. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
myslím, že to auto tam už nestojí, ale vyjadriť by sa asi mal zadávateľ podnetu.
S pozdravom.
01. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

aktualizáciu môže poskytnúť ktorýkoľvek užívateľ či užívateľka portálu alebo samospráva - rozhodujúca je fotografia/potvrdenie stavu, nemusí sa jednať bezvýhradne o stanovisko zadávateľa.

Na základe Vašej fotografie sme podnet uzavreli ako Vyriešený.

Ďakujeme za spoluprácu.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania