Neustále plný kôš na zastávke Mlynské Nivy

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Adam 22. októbra 2017

Smetny kos na zastavke Mlynske nivy (oproti Ondrejskemu cintorinu) je neustale preplneny a vypadavaju z neho smeti, ktore potom lezia na ceste/chodniku. Nemam dojem, ze by kos bol pravidelne vyprazdnovany.

17. jún 2019

Martin U

Fotené po víkende kedy sa koše nezvyknú vysypávať a tento bol čistý a vysypaný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania