Poškodené dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Daniel Dudinský 22. októbra 2017

Odtrhnuté dopravné značenie

02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Upozornili sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto zabezpečí opravu poškodeného dopravného značenia.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. apríl 2018

Ľuboš

Rad by som informoval, ze podnet sa nevyriesil, nic sa nedeje.
Znacka tam lezi stale a jedna sa o tento isty podnet: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/50703/padnuta-dopravna-znacka-pri-zst-nove-mesto

Prosim kompetentne osoby o vyriesenie problemu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania