Neodvezený odpad zo stromov a kríkov na Klincovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 29. októbra 2017

Veľa bytovky Klincová 9 je pri plote hromada konárov a lístia. Taktiež tu rastú náletové dreviny.

31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Odstránenie odpadu zaradíme do harmonogramu prác.

MU Bratislava - Ružinov
22. november 2017

Anonymný užívateľ

Ten odpad tam je stále!
16. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Staré konáre, rastlinný odpad a náletové buriny stále neodstránené.
03. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Ružinov požiadala vlastníka pozemku, aby odpad odstránil.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania