Výjazd na chodník pre osobné autá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. júna 2013

Na križovatke ulíc Hrobákova a Osuského bol vybudovaný nový prechod pre chodcov. Vodiči aút ho ale využívajú pre zaparkovanie svojich ocelových tátošov. "Nezabudnú" pri tom ničiť verejnú zeleň. Žiadame osadiť aspoň dva stĺpiky také, aké sú osadené na cca 50 m vzdialenom chodníku (u zastávky MHD smerom do mesta). Súčasne je potrebné dať do poriadku trávnatú plochu.
Ďakujem

03. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť prehodnotí osadenie stĺpikov na chodníku na zabránenie parkovania motorových vozidiel na rohu Hrobákovej – Osuského. V prípade, že z dopravného hľadiska nebude možné osadiť dopravné koly, oddelenie životného prostredia zabezpečí osadenie zábran do verejnej zelene, s následnou úpravou trávnika.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
25. júl 2013

Zbyněk

Na trávnik už boli osadené zábrany.
Pri vhodnom počasí už čakáme len na obnovenie trávnika.
Ďakujeme
08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na mieste boli osadené zábrany v čase aktuálnosti podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania