Čo s týmto?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. marca 2010

Vo vnutri sidliska, smerom k Wolkrovej, nedaleko Pifflovej...

29. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Váš podnet vo veci prejazďovania trávnika na konci ulíc Macharova Wolkrova v lokalite Dvory IV, bol na základe zistenia skutočností v teréne, zahrnutý do zoznamu miest na osadenie kameňov. Dotknuté miesto bude doplnené väčšími kameňmi, ktoré nebude možno majiteľmi automobilov odsúvať.

S pozdravom

Ing. Marián Miškanin, PhD.
prednosta Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka
24. máj 2010

Gejza

Kamene osadili, ci sa daju alebo nedaju posuvat sa este uvidi, ale ostatne je nedoriesene - vyjazdene pruhy
31. máj 2020

Martin Uváček

Myslím, že tento podnet je tak asi 10 rokov vyriešený. Či?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania