Vymletý chodník na zastávke Tomášikova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

Zaslal: Jakub Havelka, 06. decembra 2017

Na zastávke električiek Tomášikova v smere do centra sa po každom daždi alebo nasolení snehu vytvorí mláka v celej šírke chodníka (viď obrázok). Kvôli mláke sa nedá stáť pod jedným z prístreškov. Navyše mláka sa nedá prejsť bez mokrých nôh alebo vkročenia do električkovej trate.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania