Nevyčistená cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Tomáš 09. decembra 2017

Špinavé cesty plné hnijúcich listov a blata. Trávniky neočistené od lístia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.