Dosadenie stromov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený

Zaslal: Eva, 11. decembra 2017

Prosím Vás bolo by možné nahradiť vyrúbaný strom na ploche pred Uhroveckou 8 novovysadeným stromom? Rovnako pred Uhroveckou 10 sa nachádza trávnatá plocha, kde by sa dal dosadit strom, alebo v prípade nemoznosti kry...Žijeme zu s malými deťmi a akosi potrebujeme aby poznali aj niečo iné ako zaparkované autá, o ktoré sa môžu pri hraní udrieť alebo aj horšie. Veľmi pekne ďakujeme:)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.