Brlohy a odpad po bezdomovcoch na Romanovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Michaela 18. decembra 2017

Dlhodobo neodstránené brlohy a odpad po bezdomovcoch v parku pri ramene v blízkosti ulice s zastávky MHD. Opakovane upozornenia na daný podnet sa dlhodobo neriešia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania