Nesvitia pouličné lampy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Zaslal: Alexander Kutka, 18. januára 2018

Dobry den, dve svetla pri detskom Ihrisku vedla domu Andrusovova 7 uz dlhsiu dobu nesvietia, prosim o napravu.

18. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.
09. júl 2018

Alexander Kutka

Uz je to opravene, skoda ze to sem zodpovedni nepridu oznacit ako vyriesenie.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.