Chodník pre chodcov končí nezmyselným plotom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Elena Reháková 26. januára 2018

Pri novostavbe na Úderníckej ulici končí chodník nezmyselným plotom a preto chodci chodia cez park a po ceste, ktorá je pomerne frekventovaná.

27. január 2018

Erik Schweighofer

Katastrofa hlavne s kocikom. Chodime tade denne kedze byvame v tej novostavbe. Bohuzial ten strkovy kusok pozemku patri majitelom bytov vo Vienna Gate a zavraj z dovodu aby im chodci nebranili plynulemu vyjazdu z garaze nepovolil odstranenie plota...
28. január 2018

Tomasko

Skoda slov.
28. január 2018

cestár

Tento úsek je pravdepodobne v správe hlavného mesta Bratislavy. Treba, aby sa k predmetnej záležitosti vyjadrilo hlavné mesto, ktoré je správcom tento časti komunikácie, aké malo pripomienky a požadavky na stavebníka v projektovej dokumentácii a k samotnej výstavbe a funkčnosti chodníka. Ďalej by ma zaujmalo aj stanovisko dopravného inšpektorátu, ktorý sa k projektu taktiež vyjadrovali a v neposlednom rade aj samotná MČ Petržalka, pretože sa to týka občanov v ich mestskej časti. Je otázkou, či stavba je skolaudovaná a za akých podmienok, alebo nie je skolaudovaná? Tomasko, netreba rezignovať, práve naopak, blížia sa volby iba pred nimi sa dá aspoň niečo malilinkaté dosiahnúť, lebo po nich u politikov "odborníkov" nastáva strata pamäti.
29. január 2018

Tomasko

Cestar. Nedosiahneme nic. Pokial bude ludska blbost kvitnut. Volby? Co zmenia? Za cely zivot som vynechal volby 1x. V Miestnych volbach aj tak nevies koho volis. Jedni chcu toho, druhi toho. Ak vyhra prvy, tak druhi nan vytiahnu nejaku spinu. Ak sa nenajde spina , tak sa bude ohovarat a robit napriek. A ludia su ucenlivi. Ked vidia bordel hore , tak sa zacnu aj oni tak spravat. Rezignoval som. Ale na ludsku hlupost
30. január 2018

cestár

Tomasko s časťou Vášho príspevku súhlasím, ale o to tímto samozvaným demokratom a odborníkom ide, znechutiť ľudí, vyvolať apatiu, aj tak sa nič nezmení, pretože tu nie je právny štát. Ten platí len na radových občanov a pre politikov aj účinna lútosť a to treba zmeniť. Preto treba voliť úplne nových ľudí, ktorí nebudú mať toľko drzosti ako títo sofistikovaní súčasní politici, ktorí šafária s daňami občanov bez akejkoľvek zodpovednosti. treba ich poslať k pásu na nočnú, budú mať aj príplatky.
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
06. september 2019

Tomasko

Ty kokos . 584 dni
01. apríl 2020

Michal

Co je nove s tymto podnetom?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania