Patkoš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Jozef 13. februára 2018

Pravdepodobne nebolo možné domalovať prechod pre chodcov, alebo ide o raritu?

15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
15. február 2018

Jozef

Pôvodne bol chodník ohraničený obrubníkom.
15. február 2018

Jozef

Pôvodne boli hranice chodníka ohraničené obrubníkom. Po výkopových prácach ich pravdepodobne pozabudli znovu osadiť.
04. apríl 2018

Jozef

Je možné riešiť aspoň voľný prechod po prechode pre chodcov osadením stĺpika ?
04. apríl 2018

Eo

Volajte mp dookola vstup na prechod musi byt volny podla vyhlasky....
04. apríl 2018

Jozef

Akurát nie je jasné, či končí prechod na ceste, resp. chodníku. Ale chodcov a matky s kočíkom to obmedzuje v prechode cez komunikáciu.
04. apríl 2018

Jozef

Prejsť kočíkom pomedzi tie autá tak, že zostane čiara od konštrukcie kočíka po celej dĺžke auta... Ľudia takto parkujú len preto, že vedia, že sa im nič nestane... MP to nerieši, tak čo s tým? Nejaký nápad ako si s týmto "nešvárom" poradiť? Podobné, i iné, ale hlavne dlhodobo ignorované problémy su po celom území tohto mesta, čoho dôkazom je aj tento server... a arogantní stále ťahajú za dlhší koniec :(
21. apríl 2018

Nacbo Ynmynona

Prechod stále ústi do zaparkovaných áut. Problémom je asi aj nejasná hranica chodníka a cesty v spojení s neohľaduplnosťou niektorých vodičov.
20. máj 2018

Nacbo Ynmynona

Problémy pretrvávavjú. Prosím o jasné vyznačenie.
20. máj 2018

Jozef

Dnes som tadial isiel okolo a stalo tam auto z Cadce. A co na to mestsi policajti? ...je tam zase nejaky zadrhel, preco to nemozu riesit? Alebo...?
30. august 2018

Jozef

Verím, že riešenie bude postačujúce pre nezodpovdných vodičov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania