Rozbité lampy na školskom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Zaslal: Andrej, 15. februára 2018

Na námestí pred školami na Majerníkovej ulici sú už dlhšiu dobu tri rozbité lampy. Tento typ lámp je použitý po celom okolí, nemal by byť problém s náhradnými dielmi.

Lampu pred školou na Majerníkovej 62 niekto opravil aspoň tak, že dal nové vnútornosti lampy a žiarovku - to bolo celé rozbité - česť opravárovi, už len to doraziť do konca a ďakujeme.

06. marec 2018

Andrej

Zmena stavu na neriešený znamená, že mám teraz volať do Siemensu alebo Siemens povedal, že to neopraví?

V poslednom čase sa podnety rýchlo stanú neriešenými a akože hotovo.
06. marec 2018

Andrej

tož tak som to nahlásil sám do Siemensu, len to bola trochu detektívka lebo čísla na lampách sú úplne vyblednuté
07. marec 2018

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň, pán Andrej,
status podnetu sa automaticky mení na neriešený, ak samospráva, resp. v tomto prípade Siemens, neodpovie na podnet do 14 dní od jeho preposlania.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
25. máj 2018

Andrej

Stav osvetlenia bol priamo do Siemensu nahlasovaný mnou 2x a nezávisle odo mna minimálne troma občanmi. Úplná ignorácia.
10. september 2018

Andrej

Rozbité lampy nahradili novým typom.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.