Neodborne vykonané stavebné práce

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Nýdr 18. februára 2018

Prosím o reklamáciu neodborne zrealizovaného osadenia zapustených kontajnerov na Budatínskej ulici. Práce nezodpovedajú STN, bezpečnosti pohybu osôb a ani estetickému minimu pre verejný priestor. Ostali tu nebezpečne trčiace zvyšky základov starého prístrešku, asfalt medzi kontajnermi je ukončený bez obrubníka a chýba obrubník od strany trávnika. Ako celok to pôsobí krivo a veľmi neesteticky. Betónová dlažby je rôzne výškovo uložená.

18. február 2018

jajboli

Toto je "kvalita", vidno že to objednala mestská firma (zrejme OLO alebo mesto Bratislava), súkromník by za takýto paškvil nezaplatil. Reklamovať, celý priestor treba dať do roviny, vyznačiť obrubníkmi a vydláždiť.
18. február 2018

Roman Salkovic

IvoN sa tymito kontajnermi nedavno na svojej stranke pochvalil, samozrejme publikovane fotky boli pravdepodobne naschval robene tak, aby tieto nedostatky nebolo na fotkach vidiet. Skoda, ze kvalita odvedenej roboty nie je nikdy na urovni primatorovho PR.
19. február 2018

Stefan

Kto vymyslel takúto sprostosť? Kvoli tymto typom kontajnerov tam musí chodiť iný typ auta. Za tie peniaze mohli obnoviť 50 kontajnerových stojísk. Načo bolo toto dobré ? OLO s tým má len vyššie náklady. Zase nelogický krok. A o realizácii ani nehovoriac. OTRAS!!!!
20. február 2018

cestár

Vážení, Vy si uvedomnte, že tento predvolebný žartík "nezávislého"primtora pána Iva Nesrovnala zaplatíme my všetci z nasich daní aj tú požadovanú reklamáciu. To je niečo neskutočné. Podstata je v tom, že túto fušerinu platíme my všetci z našich daní a Ivo si s prehladom bačuje, vymýva mozgy začatou predvolebnou kampaňou a km zrekonštruovaných ciest. Táto demokratická- škodná funkcia je nepostihnuteľná a neodvolateľná., 100x horší, ako za komunistov. Už je skutočne vrcholný čas, aby sme sa prebrali a začali konať. Tu už musia burácať námestia.
20. február 2018

jajboli

Reklamácia je na náklady dodávateľa prác cestár. Samozrejme, ak bol rozsah prác presne uvedený v objednávke.
26. február 2018

Peter

len to bude nutne asi oplotit aby iny suseda nesypali odpad tam kde namaju....
26. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa podnetom bude zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu, a.s. zabezpečí nápravu situácie ihneď, ako to počasie dovolí.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. apríl 2018

Martin Nýdr

Prosím označiť ako vyriešené, už sú chyby napravené. Ďakujem
18. apríl 2018

Stefan

Foto by potesila :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania