Zjazdené priechody v centre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 14. marca 2018

Na križovatke Kozej a Panenskej sú úplne zjazdené priechody pre chodcov. Potrebné znovu obnoviť.

14. marec 2018

cestár

Pán starosta Števček, čo Vy na to? Keď ste už začali s rekonštrukciami komunikácií, nastriekate,Veríme, alebo zrekonštruujete!!!
15. marec 2018

Martin U

Nevolá sa starosta Števčik?
15. marec 2018

Anonymný užívateľ

Volá sa Radoslav Števčík - s dlhým "í".
15. marec 2018

cestár

Ďakujem, ospravedlňujem sa pochybenie.
16. marec 2018

Jerome

tak,a pozrite si lepsie foto - chodnik pred ARTFOROM --ahaho, VYMOL!
19. marec 2018

cestár

Jerome, takéto prkotiny bežnej údržby sa neriešia, lebo pre súčasných politikov je zanedbateľná, tú sa riešia km rekonštruovaných povrchov ciest a chodníkov, stovky bezbarierových priechodov, lebo toto verejnosť vníma pred volbami, na jeden výtlk sa nedajú faktúrovať tony a vyčerpať doslova astronomické rozpočty pred volbami a oprava kvality jestvujúceho priechodu je moc komplikovaná a zdĺhavá,
20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Kozia a Panenská sú tento rok v pláne komplexnej rekonštrukcie povrchov. Jej súčasťou bude aj nové dopravné značenie.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto
26. október 2018

Martin U

Kozia bola opravená pred pár týždňami a bolo obnovené aj značenie priechodov. Takže vyriešené.
10. november 2018

Anonymný užívateľ

Neviem, či to je zlé foto, ale ten nástrek vyzerá byť akosi dosť "povrchný". Uvidíme, koľko vydrží?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.