Nová čierna skládka odpadu na Bellovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Kamzik, 18. marca 2018

Opätovne nová skládka odpadu na Bellovej pri chodníku pre peších v smere na Desiatu ul.
Prosíme kompetentných o opätovné vyriešenie odstránenia znečistenia dokonca aj elektroodpadom!!!

23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie Verejného poriadku.

Kancelária starostu
04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe záznamu kontroly bude miesto vyčistené.
Majiteľ / vlastník pozemku bude vyzvaný na priebežné udržiavanie poriadku a čistoty na pozemku.


Kancelária starostu
16. apríl 2018

Kamzik

odstránené... ďakujeme

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.