Prepadnutá cesta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Ján Pálik, 25. marca 2018

Po X rokoch sa prepadlo-pretlačilo spodné podložie cesty,ktoré pri prejazde MHD a ťažkých vozidiel idúcich rýchlejšie spôsobuje značné trasenie všetkých domov v tom okolí.Aj touto cestou chcem poprosiť za včasné riešenie vzniknutého problému v mene dotknutých obyvatelov MČ

27. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.