Neustále porušovaný zákaz zastavenia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Michal Gregor 27. marca 2018

Dobry den,
Na Palkovicovej ulici v Ruzinove, priamo pred a v okoli vchodu do multifunkcnej budovy (kde sa nachadza aj Radosinske Naivne Divadlo a Posta) je kazdy den vo velkom porusovany zakaz zastavenia,ktory je na ulici vyznaceny dopravnymi znackami od krizovatky Palkovicova x Liscie nivy a konci asi 20-30m za vchodom do budovy. Je tam aj suvisla zlta ciara, ale ta je dost uz vyblednuta. Na mnohe upozornenia vodici reaguju podrazdene a agresivne (cest vynimkam). Vsetci, co tam cez den parkuju, si idu "len nieco vybavit", odskocit a pod.Nechapu, ze ta znacka nedovoluje ani toto zastavenie na chvilu. A ma to tam zmysel. Chodnik je velmi uzky na oboch stranach Palkovicovej v danom useku. Mamicky s kocikmy nemaju niekedy sancu prejst. Mozete tam osadit betonove kvetinace, resp. stlpiky?

25. jún 2019

Michal Gregor

Tento problem je denne stale to iste. Mozete ho prosim konecne riesit? Mozete vyhradit zopar miest tesne pri vchode do budovy vozickarom?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania