Zarastená zastávková tabuľa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Branislav Nopp, 04. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Bolo by vhodné ostrihať.

04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Branislav Nopp
ďakujeme za podnet. Z fotografie je zrejme, že okrasné porasty zakrývajúce zastávku MHD sú na súkromnom pozemok. Preto vyzveme majiteľa na ich orezanie. Ak majiteľ dá súhlas orez urobia pracovníci úradu.


Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory
25. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Branislav Nopp,
na základe vášho podnetu sme požiadali majiteľa tuje o jej orez tak aby netienila tabuľu zastávky. To sa udialo. Drevina už nezacláňa.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory



Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.