Zničené zábradlie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Pri stanici Vinohrady pod mostom je poskodene zabradlie a nebezpecne zasahuje do chodnika. Cele toto zabradlie je vo velmi zlom stave a casti uplne chybaju. Ziadam o urychlenu opravu.

11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že predmetné zábradlie bolo odstránené dňa 12.4.2018. Nové zábradlie bude osadené v čo najskoršom termíne.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prikladáme aj fotodokumentáciu odstráneného zábradlia.
Nové bude osadené v dohľadnej dobe.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania