Chýbajúce vodorovné a zvislé dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Andrej Marský 01. augusta 2013

Na tejto ulici sa nachádza už len miestami veľmi zošúchané vodorovné dopravné značenie. Zároveň chýba príkazová šípka o smere jazdy z Americkej ulice - zostal po nej len stĺp.

18. september 2013

Matej Šebej

Status bol zmeneý, pretože ulica pôvodne označená ako v správe Magistrátu v skutočnosti patrí do správy MČ BaNM. Podnet bol zároveň znova preposlaný, tentokrát na MČ BaNM

Matej Šebej, Administrátor OPS pre BaNM
18. september 2013

Marek Tettinger, hovorca BANM

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Zvislé dopravné značenie „prikázaný smer“ správca komunikácie doplní. Obnova vodorovného značenia je plánovaná v rámci pripravovaného projektu rezidenčného parkovania.
12. november 2013

Marek Tettinger, hovorca BANM

Pekný deň,
dopravná značka prikázaný smer C2 bola pred časom osadená. Obnova vodorovného značenia je plánovaná v rámci pripravovaného projektu rezidenčného parkovania.
04. december 2013

Andrej Marský

To je "super", takže my tu budeme /podobne ako ostatné lokality/ čakať na Godota, kým sa to v našej lokalite zavedie...Čo mám informácie tak len pilotne sa to ide skúšať v 2. polovici budúceho roku v okolí Zimného štadiónu, tak počítam ešte tak ďalšie 2-3 roky kým sa ľady od vtedy rozhýbu..Lebo teraz natieť tie čiary a v budúcnosti ich len vykrížikovať je príliš komplikované..Ach tá logika
13. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
MČ BA NM hospodári s verejnými prostriedkami, ktoré v zmysle platného právneho poriadku SR, môže vynakladať iba na majetok v jej vlastníctve, alebo zverenom jej do správy. Problém na tomto mieste sa netýka majetku MČ BA NM a ani majetku zvereného do správy MČ BA NM.

Ing. Natália Kudláčová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania