Zničené stĺpiky zabraňujúce vstupu aút na chodník na Pošni

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 24. apríla 2018

Dobrý deň,

Chcem vás poprosiť o výmenu predmetných stĺpikov na Chlumeckého ulici, už pred pár mesiacmi jeden skorodoval a rozpadol sa, druhý asi dopadne rovnako čoskoro. Ďakujem

22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava -Ružinov odoslala na realizáciu.
Dodávateľ objedná a následne osadí zničené stĺpiky.

S pozdravom

Kancelária starostu
13. jún 2018

Dopravné značenie Bratislava

opravené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania