Ihrisko v škôlke nebezpečné pre deti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Staré nebezpečné preliezky a hojdačky v škôlke na Šuňavcovej 13, ktoré určite nespĺňajú žiadne EU normy.

27. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
03. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ihrisko v areáli materskej skôlky bude onedlho revitalizované v rámci participatívneho rozpočtu.

Kancelária starostu
03. máj 2018

Andrea

Dobrý deň, dalo by sa to časovo bližšie špecifikovať? Pretože čakáme už 6 mesiacov, vďaka.
09. máj 2018

David 1

No neviem . Ja som na podobných a kvantá deciek detto vyrastal a neviem v čom by mali byť nebezpečné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania