Dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Na Valachovej 6 pred vchodom do domu je dlhodobo odstavene vozidlo Audi 80, ECV: NR823IR, VIN: WAUZZZ8AZMA206367, bez platnej TK a EK od 10/2017, ktore sluzi uz len ako skladka odpadu, prosim odstranit.

09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dôvody na odstránenie vozidla určuje § 67 ods. 1 zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch. Obhliadkou bude potrebné zistiť stav vozidla a podľa toho bude mestská časť ďalej konať.

MB
MČ Bratislava-Dúbravka
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
11. jún 2018

Peter

Vozidlo bolo odstranene, podnet je vyrieseny.
03. september 2018

Lukáš Bartošovič

dobry den, toto skarede Audi uz na ulici Valachovej nie je, podnet mozete oznacit ako vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania