Nočný robotnícky hluk - každé leto!

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve

Zaslal: Jana, 10. mája 2018

V okolí Mánesovho námestia každý rok ruší nočný pokoj hluk - zrejme z okolitých stavieb, kde sa robí aj v noci. Je to dosť nepríjemný zvuk a šíri sa po celom okolí. Opakovane sa naň aj predošlé roky sťažovalo viacero ľudí - nič ste proti tomu však neurobili.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.