Povrch mostíka na Jurigovo námestie

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý

Zaslal: Pav Rachel, 23. mája 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pred Jurigovym namestim 5 je tento bezbarierovy mostik, lenze je znacne nerovny. Mohla by, prosim, zodpovedna institucia vyrovnať tento povrch? Dakujem.

29. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že mostík pravdepodobne prináleží k budove, z ktorej vedie. Je potrebné zistiť vlastníka/nájomcu a následne ho kontaktovať. Magistrát hlavného mesta SR Bratislava nemá právo ani kompetenciu zasahovať do nehnuteľností, ktoré nie sú v jeho správe. Skúste si overiť vlastnícke pomery na katastri.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.