Nekvalitná oprava chodníka - Cesta na Červený most

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jozef 29. mája 2018

Rekonstrukcia chodika na Ceste na Cerveny most nebola uroben kvalitne. Svedci o tom aj tato fotografia z miesta vchodu do podchodu. Povrch noveho asfaltu nie je zarovnany.

31. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská polícia vykonáva pravidelné hliadky, nemôže však zabrániť každému arogantnému správaniu vodičov. V každom prípade, pokiaľ ste svedkom situácie, že vozidlá neparkujú v zmysle predpisov a prekážajú premávke, je potrebné ohlásiť to Mestskej polície na skrátené číslo 159, ktorí pošlú najbližšiu voľnú hliadku na preverenie. Z fotografií nie je možné dodržanie predpisov vyhodnotiť ani následne riešiť ako priestupok.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
31. august 2018

Jozef

Podnet nie je stale vyrieseny, nekvalitna revitalizacia chodnika nie je stale vyriesenia, reklamovana. Mesto na podnet odpovedalo chybne, zrejme omylom, tu napisalo o hliadkach mestskej policie, co s podnetom nema nic spolocne.
03. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania