Biely vrak na Rajeckej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Jan Bakos 04. júna 2018

Na Rajeckej (12-14) ulici stojí biely vrak bez TK a ŠPZ.
Žiadam o jeho odstránenie v zmysle § 67 (Zákon č. 79/2015 Z. z.).

12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
12. jún 2018

Richard

Toto auto nie je vrak...upozorňujem Vás,že tento automobil je plne pojazdný a z dôvodu neplatnej STK a EK prišiel o ŠPZ. Tým pádom sa nejedná o vrak,len o momentálne parkovanie do vyriešenia situacie( STK a EK )
18. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Dňa 9.5.218 bolo na vozidlo nalepené upozornenie a výzva na odstránenie starého vozidla,
podľa § 67 ods. 1 až 3 zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“), týmto plynie lehota 60 dní od upozornenia na odstránenie, na základe § 67 ods. 10 zákona. Po tomto termíne bude vozidlo podľa § 67 ods. 11 zákona odstránené prostredníctvom zmluvnej spoločnosti na určené parkovisko.


Mgr.Henrieta Dvorská
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, auto bolo odstránené. Pekný deň

Karin Hinza
referát regionálneho rozvoja a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania