Peugeot bez známok života.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: alkoholik., 04. marca 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

vozidlo nemá platnú Technicku skončila 2/2018 vozidlo tam stoji viac ako rok.stoji na mieste s č. 1.Vozidla výteka chladiacá kvapaliná

09. marec 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
29. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 9.4.2018 bolo vozidlo nahlásené na Okresný úrad Bratislava, ktorý vyzval majiteľa vozidla na obnovenie STK a EK, ktorá je v súčasnosti platná. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania