Rozbitý chodník pri zastávke autobusu č.78 Súmračná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Mara 11. júna 2018

Chodník medzi ul. Ružinovská a Súmračná má množstvo hlbokých výtlkov. Pred nedávnom v nás vzbudili nádej pracovné stroje. Zaasfaltovali však kus trávy vedľa rozbitého chodníka a neskôr tam osadili stojany pre bicykle. Rozbitý chodník ohrozuje nielen chodcov, cyklistov a najmä malé deti na rôznych odrážadlách a bicyklíkoch.
Chodník treba čím skôr opraviť.

28. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. jún 2020

Barbora Plášková

Súmračná-chodník-výtlk

Zmiešaná cyklotrasa a chodník na Ružinovskej ulici má od križovatky Tomášikova Ružinovská na rôznych miestach výtlky. Dokonca sa mi stalo, že pri pár sekundovej nepozornosti som spadla z bicykla kvôli nerovnostiam (dieram) na chodníku. https://vimeo.com/428392946 toto video zachytáva iba časť trasy, konkrétne k bicyklovému státiu Slovnaftbajku, ktorý zriadilo mesto. Preto by si tieto miesta zaslúžili aj dôstojné prístupy, nehovoriac o ostatných cyklistoch.
Okrem výtlkov na chodníku celý úsek tejto cyklotrasy až po Štrkovec nemá orezané stromy a cyklisti sa musia uhýbať prerasteným konárom stromov.
14. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Barbora,

podnet bol zaslaný samospráve.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že tento podnet ostal nepovšimnutý a bez odpovede zodpovedného oddelenia. Opätovne sme o ňom upovedomili Oddelenie správy komunikácií. O stanovisku Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania