Prepadnutá zem

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Juraj, 13. júna 2018

Dobry den, dlhodobo po privalovych dazdoch sa postupne prepadla zem pri kanali za domom pri zadnom vchode na Zahradnickej 71. Hrozi nebezpecenstvo urazu, kedze dane miesto nie je osvetlene. Viete prosim zistit, v koho kompetencii je tento pozemok? Dakujem

15. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania